O nás

Jsme malý rodinný podnik, který se snaží, aby se u nás všichni dětští i dospělí návštěvníci cítili jako doma a aby se každý vracel domů bohatší o vědomosti a zážitky, které mu zůstanou napořád. Náš pracovní tým je tvořen rodinnými příslušníky a kamarády, kteří mají mnohaleté zkušenosti v oboru, především v práci s dětmi, a tato práce je baví a naplňuje.

V čem jsme jiní než ostatní střediska?

  • Potrpíme si na přátelské a soukromé prostředí, proto máte naši garanci, že v areálu nebude probíhat současně jiný kurz. Budete mít k dispozici vnitřní i venkovní prostory jen pro sebe, můžete si třeba upravit časy stolování podle svých potřeb. Na všem je snadné se domluvit.
  • U nás se vždy dobře najíte! A troufáme si říct, že je to také jeden z hlavních důvodů, proč se k nám školy i jednotliví učitelé rádi vrací každý rok. Vaříme poctivou domácí kuchyni, žádnou závodku. A tak se můžete těšit na 5-6 jídel denně (podle věku a domluvy) – bohatou snídani formou bufetu, polévky, teplé obědy i večeře, domácí pomazánky, buchty, koláče a pro větší strávníky i na druhou večeři, aby v noci nikomu nekručelo v břiše. 🙂 Myslíme samozřejmě i na dietáře.
  • Nabízíme program se zkušenými instruktory – nepřeprodáme váš požadavek na program jiné firmě “na klíč”, ale zajistíme vám jeho realizaci v rámci našeho Peira týmu, kde máme rozdělené kompetence. Proto se na jeho konkrétní podobě můžete domluvit přímo s námi a lze ho kdykoliv flexibilně změnit, třeba kvůli změně počasí, nebo počtu účastníků.
  • Nepožadujeme platbu předem, dětem neúčtujeme v případě neúčasti storno poplatky, nechceme peníze za rezervaci termínu. Proč? Protože důvěřujeme našim zákazníkům a víme, že ke každé případné změně rozhodnutí mají opodstatěný důvod. Jsme rádi, když důvěra je oboustranná.